Header bg

Som Grafický dizajnér,
ak treba Art director

V reklame pracujem už viac ako 15 rokov. Prinášam nové vízie.
Pomáham firmám rásť. Viem ako na to, nasledujte ma...

Grafické služby

  

creo pict

Navrhnem vám grafický dizajn a zabezpečím jeho realizáciu

 

Som grafický dizajnér a art director s viac ako pätnásť ročnou skúsenosťou z reklamného priemyslu so zameraním na grafický dizajn pre printové a digitálne médiá.

Som on-line grafické, reklamné a kreatívne štúdio

Som on-line grafické a reklamné štúdio s ambíciou pomáhať začínajúcim podnikateľom, "startupom", ale aj existujúcim malým a stredným podnikom, neziskovým organizáciám a rôznym verejným subjektom získať kvalitné marketingové materiály, reklamné produkty a služby určené na propagáciu značky, služieb, produktov, miestnych zaujímavostí alebo spoločenských podujatí.

Prostredníctvom internetu pracujem pre domácich aj zahraničných klientov ako kreatívny jedinec alebo ako súčasť tvorivého tímu. Mám skúsenosti s koordináciou prác medzi agentúrami, grafickými štúdiami, jednotlivými kreatívcami, tlačiarňami a ďalšími dodávateľmi.

 

 

Grafické návrhy a tlač reklamných letákov, prospektov, brožúr, bannerov aj billboardov

 
  • Vytváram kreatívne grafické návrhy na reklamné prospekty, letáky, plagáty, propagačné brožúry, skladané letáky a brožúrky, produktové katalógy.
  • Ponúkam návrhy aj realizácie pre vonkajšiu reklamu ako sú reklamné panely, bannery (reklamné plachty s okami), citylighty, billboardy a polepy firemných automobilov.
  • Navrhnem reklamu pre noviny a časopisy.
  • Navrhujem obálky na knihy a časopisy.
  • V mojom portfóliu je tiež tvorba loga, vytvorenie a redizajn loga, korporátna, firemná identita.

 

Zabezpečím realizáciu grafických výstupov v tlači prostredníctvom kvalitných a spoľahlivých dodávateľov pre bežnú ofsetovú, nízko-nákladovú digitálnu tlač, ako aj tlač pre veľkoplošnú outdoorovú reklamu. 

 

Online prezentácie a reklamné bannery, tvorba bannerovej reklamy na internete

Vytváram reklamné webové bannery pre vaše e-shopy aj pre bannerovú reklamu na internete. Zistite viac o ponuke služieb Grafického a kreatívneho štúdia.

 

Zorientujte sa v reklame

Zastúpenie na trhu podľa typu médií v %. Čo vám bude najviac vyhovovať?
0Printy
0Internet
0Outdoor
0Rozhlas/Televízia

Možnosti spolupráce

Informácia pre klientov:

Od podpory začínajúcim podnikateľom, cez spoluprácu s marketingovým oddelením vašej spoločnosti, či priamo s reklamnou agentúrou. Ak treba, pôsobím ako senior graphic designer, člen kreatívneho tímu alebo môžem tím viesť a zastrešovať konkrétny projekt ako art director, tiež koordinovať práce ďalších dodávateľov - dizajnérov, fotografov, copywriterov až po print management tlačových médií.
Pre klientov pracujem na základe objednávky, ale v prípade, že potrebujete externého pracovníka dlhodobo, určite sa dohodneme na mesačnej paušálnej platbe alebo celkovej sume za projekt. Pre vašu orientáciu, hrubá mzda za plný úväzok pre skúseného grafického dizajnéra sa podľa serveru platy.sk pre Slovensko uvádza od 1143 EUR na pozícii senior grafický dizajnér až po 1852 EUR pre pozíciu art director.

Ak sa vám nechce platiť drahého zamestnanca aj s odvodmi, reklamnú agentúru považujete za priveľký luxus ale zároveň chcete mať poruke skúseného profíka vždy keď ho potrebujete, a to len za mesačný paušál, to sa naozaj oplatí. Však si to spočítajte...

Kontaktovať
Informácia pre partnerov:

Sú chvíle, keď pri niektorých väčších projektoch hľadám partnerov do tímu. Ak taká chvíľa nastane, konkrétnu požiadavku nájdete na tomto mieste. Pokiaľ si myslíte, že máte čo ponúknuť, nič vám nebráni poslať mi pár slov o sebe, kontakt a link na vaše portfólio. Ak pracujete na živnosť alebo na dohodu, možno si pre najbližší projekt vyberiem na spoluprácu práve vás.

Kontaktovať

Umelci spravidla žijúci vo veľkomestách často hľadajú inšpiráciu v prírode

Netvrdím, že som umelec, len som sa odsťahoval za inšpiráciou

Kľúčom k vašej úspešnej prezentácii je kvalitná fotografia.
Milióny profesionálnych snímkov z renomovaných svetových fotobánk sú vám k dispozícii

Logo Yuri-arcurs photography Logo Fotolia Logo Depositphotos Logo Dreamstime Logo Shutterstock

Referencie

Ed Bernacki

I was looking for a design that was a bit quirky and silly for this book. I wanted a version of the book for presentations I do. I wanted to show an attitude that this cover captures well. Great work. I will forward to seeing the book in print.

Ed Bernacki, The Idea Factory
Spolumajiteľ Proges CAD Engineering

Vďaka za osobný prístup, pochopenie potrieb a vynikajúci výsledok.

Ing. Peter Repáň, Technický riaditeľ, Proges CAD Engineering, s.r.o.
Testimonials Avatar

Every piece of work is exactly what we had in mind for this project. Great Job and a real pleasure to work with. Thanks again.

Racquel Schwartz, ‎Program Coordinator at Chevrah Lomdei Mishnah
Alex

Ivan created a very unique book cover for us. We will definitely use him again in the near future.

Alex Brecher, WLS Boards
E-mail: ivan@chmelar.eu.sk
Telefón: 0911 40 48 45

Grafické služby: Štúdio Macov 93032
Tlačiarenské služby: Bratislava