Logotyp, logo, značka

Vytvorenie loga
Vizuálne vyjadrenie značky

Nová identita pre firmu alebo produkt

 

Návrh loga, značky, logotyp, dizajn manuál, vytvorenie firemnej identity

 

Séria produktových značiek PegasPOS Fm     Séria produktových značiek PegasPOS reštaurácia    Séria produktových značiek PegasPOS obchod    Séria produktových značiek PegasPOS softvér
Táto séria produktových značiek Pegas sa na našom trhu používa už niekoľko rokov 

Grafický návrh loga alebo značky: od 250 do 1200 EUR

Logo, správnejšie logotyp je vizuálnym vyjadrením filozofie vašej firmy. Malo by odrážať jej hodnoty a ciele. Dôležitú úlohu pri tom zohrávajú typ písma, grafické znázornenie a samozrejme farby, ktoré prenášajú emócie a symbolizujú vlastnosti. Značka je synonymom obchodných a výrobných firiem, preniká do športu, umenia, politiky aj charity. Cena za grafický návrh značky alebo logotypu závisí od náročnosti a spôsobu použitia.

 

Návrh loga pre Cowgirl     Návrh loga pre rodinný podnik

A tieto dva logotypy boli napríklad navrhované pre americký trh

Vytvorenie základného logo manuálu: od 200 do 450 EUR

Obsahom je základná špecifikácia korporátnych farieb a písiem, inverzné a čiernobiele varianty, použitie na farebných podkladoch, ochranná zóna, minimálna veľkosť a zakázané použitie.

 

Dizajnmanuál PCE Dizajnmanuál Geoexperts Dizajnmanuál Geopartners

K návrhu kompletnej identity dostanete dizajn manuál v tlačenej forme alebo na DVD nosiči

Základný dizajn manuál alebo Kompletná firemná identita: od 500 do 1500 EUR

Rozsah a cena dizajn manuálu závisí od potrieb zákazníka. V základnej verzii obsahuje grafické návrhy a definovanie použitia pre vizitky, hlavičkové papiere, obálky, zakladače (foldre A4), podľa požiadavky klienta to môžu byť tlačivá, návody, technické správy, obaly na CD a DVD nosiče a ďalšie prvky, ktoré spolu vytvárajú ucelený a jednotný vizuálny prejav, ktorým firma bude pôsobiť navonok - na zákazníka, napríklad polep automobilu, reklamné predmety, tričká, čapice, reklamné tabule, billboardy, ale aj inzeráty v novinách a časopisoch alebo reklamné bannery na internete a pod.

Kontaktovať