Printová reklama

Grafické návrhy a tlač

Printové firemné propagačné materiály

 

Navrhnem pre vás atraktívne reklamné letáky, prospekty, brožúry a zabezpečím ich kvalitnú tlač

Grafický návrh, spracovanie a tlač firemných prezentačných a reklamných materiálov, akciových letákov a prospektov, skladaných letákov, brožúr a katalógov. Navrhnem a zrealizujem vaše prospekty a propagačné alebo reklamné materiály, ktoré použijete na prezentáciu vašej firmy, služieb a produktov pred klientom.

 

Séria letákov POLICE - lopta       Séria letákov POLICE - šatka      Séria letákov POLICE - šperk      Séria letákov POLICE - darčeky
Ak treba, pracujem s klientovym layoutom v zmysle dodaného dizajn manuálu ako v prípade tejto série pre módnu značku POLICE

 


 

Tlačené marketingové materiály sú často predmetom prvého kontaktu s budúcim klientom. Nepodceňujte ich prípravu ani vyhotovenie, možno už nikdy nedostanete druhú šancu napraviť zlý prvý dojem. Investujte do kvalitných fotografií, ktoré sú základom profesionálneho reklamného materiálu. Upútať pozornosť budúceho klienta v množstve kvalitných konkurenčných letákov, brožúrok a iných propagačných materiálov dnes vôbec nie je ľahké.

 

Kvalitné fotografie od profesionálnych fotografov získate: od 15 EUR/ks

Široký výber exkluzívnych fotografií zo svetoznámych fotobánk pre vaše marketingové materiály. Cena štandardnej licencie na použitie fotografie závisí od jej veľkosti (rozlíšenia) a obľúbenosti na trhu, teda počtu stiahnutí.

Logo Yuri-arcurs photography Logo Fotolia Logo Depositphotos Logo Dreamstime Logo Shutterstock

 


 

Priemerné ceny za grafické návrhy a tlač letákov, firemných a reklamných prospektov, brožúr a katalógov

 

Grafický návrh pozvánky alebo letáku do formátu A5: od 90 EUR

Malé formáty podľa vášho výberu, pozvánky, novoročenky, pohľadnice, rôzne kartičky, kupóny, darčekové poukážky alebo reklamné letáčiky, najčastejšie veľkosť A6 alebo A5, obľúbený je aj formát, ktorý môžete vložiť do obálky DL.
Ceny sú za tlač zobrazenej pozvánky, rozmer 1/3 A4 (201 x 99 mm), papier 150 g. Ďalšie ceny sú za tlač obojstranného letáku formátu A5 (148 × 210 mm) na papier 150 g. K dispozícii sú samozrejme aj iné rozmery a gramáž papiera, ako aj jeho povrchové úpravy, napríklad lakovanie a laminácia. Cenovú kalkuláciu na iné počty alebo špecifikácie získate na vyžiadanie.
Pozvánka pre poľovnícke združenie_1 Pozvánka pre poľovnícke združenie_2 Pozvánka pre poľovnícke združenie_3
Pre menšie počty kusov využite digitálnu tlač, avšak pri vyšších množstvách je cena ofsetovej tlače výrazne výhodnejšia

 

Ceny za tlač

Cenovú kalkuláciu na iné počty alebo špecifikácie ako sú uvedené môžete získať na vyžiadanie. Papier 150 g, obojstranná tlač. Ceny sú bez DPH.

Ceny za tlač Pozvánok 1/3 A4

digitál: 100 ks.....30 €
digitál: 250 ks.....80 €
digitál: 500 ks....135 €
ofset: 1000 ks.....170 €
ofset: 2000 ks.....185 €
ofset: 5000 ks.....215 €
ofset: 10000 ks....260 €

Ceny za tlač Letákov A5

digitál: 100 ks.....40 €
digitál: 250 ks....100 €
digitál: 500 ks....165 €
ofset: 1000 ks.....180 €
ofset: 2000 ks.....195 €
ofset: 5000 ks.....235 €
ofset: 10000 ks....300 €

 


 

Grafické návrhy produktových a reklamných letákov, prospektov a plagátov do veľkosti A1: od 150 EUR

 

Leták A4 je asi najpoužívanejší printový formát. S obľubou sa využíva na reklamné ponuky, akciové a zľavové letáky alebo dátové listy a prospekty, ktoré môžete napríklad vkladať do svojich firemných foldrov/zakladačov a urobiť tak pre klienta prezentáciu len z tej časti vášho firemného portfólia, o ktorú prejavuje záujem. Technické listy alebo produktové letáky sú zamerané viac na popis vlastností výrobku, naopak propagačné a reklamné materiály sú oveľa atraktívnejšie a musia upútať kombináciou kvalitných obrázkov produktov, prípadne danej témy s výrazným titulkom, ktorý by mal ponúkať nejakú výhodu alebo bonus. Ak je to vhodné, na konci letáku by nemal chýbať motivačný záver, napríklad: "Len do vypredania zásob". Uvedomte si, že čitateľ sa na väčšinu tlačených propagačných materiálov pozerá približne len jeden a pol sekundy.

Ceny za tlač Letákov A4
obojstranný, 150 g

digitál: 100 ks.....81 €
digitál: 250 ks....105 €
ofset: 500 ks......175 €
ofset: 1000 ks.....195 €
ofset: 2000 ks.....220 €
ofset: 5000 ks.....300 €
ofset: 10000 ks....425 €

Letáky A4, séria technických listov Letáky A4, séria technických listov, zadná strana

V prípade produktových listov sa môže zadná strana využiť na popis technickej špecifikácie výrobku

 


 

Grafický návrh na 4-stranový leták A4 alebo A5: od 250 EUR

Skladané letáky, ktoré vznikajú zložením formátu A3 alebo a A4 na polovicu. Riešenie vhodné napríklad na akciové letáky. Ak je do akciových letákov potrebné nafotiť produkty, treba ku grafickému návrhu pripočítať aj náklady za aranžovanie, nasvecovanie, samotné fotenie, retušovanie, prípadne ďalšie grafické práce. Najmä väčší klienti majú na reklamné letáky svoje vlastné grafické vizuály spravidla zhotovené významnou reklamnou agentúrou, ktoré ale z ekonomických dôvodov často dávajú realizovať menším firmám alebo jednotlivcom. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pravidelné zľavové akcie mali pri dobrej ponuke tovarov takmer vždy veľmi dobrú odozvu u zákazníkov a letáky boli nimi vždy očakávané a sledované. Samozrejme si treba zabezpečiť kvalitnú a adresnú distribúciu letákov do schránok a k tomu dobrý systém kontroly.

4-stranový akciový leták A4, drogerie

Pravidelný akciový leták vyrábaný pre jeden z drogistických reťazcov, s ktorým som mal možnosť v minulosti dlhodobo spolupracovať

 


 

Grafické návrhy na skladané letáky tri-fold alebo z-fold: od 250 EUR

Kto by nepoznal tri-fold (tzv. rukáv) alebo z-fold (leporelo), všadeprítomný leták skladačku, ktorý vzniká zložením papiera napríklad formátu A4 na tretiny. Dva lomy rozdelia formát na 3 bloky na oboch stranách, čo je výborné riešenie, ak potrebujete svoju prezentáciu výraznejšie rozčleniť a naplniť ju väčším množstvom informácií. Samozrejme aj tu platí, zainvestujte pár euro navyše za kvalitné fotografie, vaša investícia sa vám vráti viacnásobne.

Tri-fold Smartprinter Skladaný leták Smartprinter

 

Ak potrebujete propagovať napríklad svoj penzión alebo vlastné produkty, v takom prípade neváhajte a oslovte profesionálneho fotografa vo vašom okolí

 


 

Grafický návrh reprezentačného firemného prospektu A4, 4-strany: od 250 EUR

Firemný prospekt musí vašu firmu naozaj reprezentovať. Toto je práve ten typ materiálu, ktorý bude na obchodnom stretnutí držať v rukách váš potenciálny klient, zatiaľ čo vy budete prezentovať svoju firmu. Návrhy firemných prospektov majú mať čistý a jednoduchý vzhľad. Ich úlohou je zrozumiteľne a s prehľadom poskytnúť informáciu o vašej firme a ponúkaných službách. Použité písmo, farby a celková grafická úprava by mali korešpondovať s vizuálnym štýlom vašej firmy. Investujte do dobrých fotografií, vyplatí sa to. Kvalitné fotografie vás odlíšia od iných firiem a sú investíciou do vašej budúcnosti. Elegantný prospekt v podobe štvorstranovej brožúry z 300 g papiera vám výborne poslúži aj ako jednoduchý folder, do ktorého môžete vložiť pripravenú zmluvu, či cenovú ponuku.

Prospekt A4, 300 g, 4 strany
Vybrané ceny za tlač:

digitál: 50 ks...000 €
ofset: 100 ks...000 €
ofset: 500 ks...000 €
ofset: 1000 ks...000 €
ofset: 3000 ks...000 €
Firemný prospekt A4

Na firemný prospekt odporúčam použiť minimálne 300 gramový papier, vážnosť a eleganciu dodá pridaný lak

 


 

Grafický návrh brožúry alebo katalógu, 8 a viac stranového: od 60 EUR/stranu

 

Napríklad 24-stranový katalóg vašich referenčných zákaziek alebo produktov, formát A4, obálka 300 g, vnútro 150 g s väzbou V1 môžete mať vytlačený už za 1,48 EUR/ks. Cena za grafické práce sa môže vzhľadom k vyššiemu počtu strán znížiť.

Ceny za tlač brožúry, katalógu A4, 24 strán

Papier 150 g, obálka 300 g, väzba V1.
Ďalšie ceny na vyžiadanie.
Ceny sú bez DPH.

Plnofarebná ofsetová tlač

  250 ks....1170 €
  500 ks....1280 €
1000 ks....1470 €

Katalóg alebo brožúra, väzba V1

Obálka 300 g s lamináciou a vnútorné strany so 150 gramovým papierom s lakom za príplatok dodajú vašej propagačnej brožúre skutočne exkluzívny vzhľad

 

Kontaktovať